Sünger Bob Oyunu
Menü
Reklam
Anasayfa » Çizgi Film Oyunları » Sünger Bob Oyunu

Sünger Bob oyunları - Çizgi Film oyunu oyna

Sünger Bob Oyunu

Sünger Bob Oyunu Sünger bob hepimizin çok sevdiği bir çizgi film kahramanı. Bu çalışkan ve sevimli çizgi film kahramanı ile güzel bir restaurant işletme oyunu oynayalımmı? Eğer cevabınız evet bu güzel Sünger Bob Oyunu ile eğlenceye hazır olun. Sünger Bob Oyununda bir restaurantta garson olan sünger bob ile birlikte, yemek yemeye gelen müşterileri hızlı bir şekilde masalara yerleştirip siparişlerini alacak ve müşterileri memnun etmek için elimizden geleni yapmalıyız. Çünkü sünger bob ayın elemanı olmak istiyor. Ayın elemanı olabilmek içinde müşteri memnuniyeti çok önemli. Sünger Bob Oyununda mouse ile oyunu kontrol ediyoruz. Bu arada işinizi ne kadar iyi yaparsanız o kadar çok para kazanırsınız. Bu kazandığınız paralar ile Upragades bölümünden bazı özellikleri satın alarak işleri daha hızlı ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Oyunbus çizgi film oyunları kategorisinde yer alan Sünger Bob Oyununda iyi eğlenceler dileriz.

Not: Oyunbus oyun istesinde bir çok sünger bob oyunları bulabilirsiniz. En güzel sünger bob oyunları çizgi film oyunları kategorimizde sizi bekliyor. Bu güzel sünger bob oyunlarına ulaşmak için oyunbus arama kutusuna sünger yazmanız yeterlidir.

mustafa sukikır demiş ki;

artık ayın elemanı olmak için iş dershanesinde bu oyunu oynayarak ayın elemanı olmak isterim siz ve ben namaz kılarak allahım mustafa ayın elemanı olsun daha önce ayın elemanı kutlaması yalpmadım amin deyin.

mustafa sukikır demiş ki;

ben bu oyunu begendim niçin oynuyorum bilmiyorsunuz ayın elemanı olmak için çalışıyorum.

mustafa özgür demiş ki;

hiç eğlenmedim ben yerdılık içi istedim oyunu yemk yedirmek için değil

mustafa özgür demiş ki;

bu oyunu hiç oynamadım ama eğlenceğimden eminim.

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.