süngerbob Burger
Menü
Reklam

süngerbob Burger oyunları - Çocuk oyunu oyna

süngerbob Burger

süngerbob BurgerSüngerbob çok acıkmış, arabasıyla pizza toplayıp, bu pizzaları yemek istiyor. Ama önüne gelen engelleri de geçmek zorunda, süngerbob arabayla engele yaklaştığında yukarı ok tuşuyla zıplayarak yola devam etmelisiniz. Tabii pizzaları görünce de zıplayarak onları toplayıp puan kazanmalısınız. Belli bir sürede puanları toplayabilirseniz, 2. aşamaya geçebilirsiniz. Her bir oyunda 5 canınız var. Her engele takıldığında bir canınız eksiliyor. Oyunbus sünger bob oyununda size başarılar diler.

sema nur demiş ki;

oyun açılmıyo ki

    ismuyuadmin demiş ki;

    Merhaba sem nur oyun açılıyor. Eklentilerin eksik olabilir. Gerekli eklentiler için oyunbus sıkça sorulan sorular kısmına bakabilirsin.

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.