Menü
Reklam
Anasayfa » Çizgi Film Oyunları > Macera Oyunları » Süper Kahramanlar Kartopu

Süper Kahramanlar Kartopu oyunları - Macera oyunu oyna

Süper Kahramanlar Kartopu

Süper Kahramanlar KartopuKartopu savaşı yaşasın kartopu savaşı yapacağız, üstelik kartopu savaşını süper kahramanlarla yapacağız. Bu okulda okuyanların hepsi süper kahramanlar ve soğuk hava şartlarında okul tatil olduğu için kahramanlarımız da kendi aralarında bir kar topu savaşı yapmaya başlıyorlar. İstediğin kahraman grubunu seç ve onlarla beraber karşı gruptakileri kar topuyla vurarak oyunu kazanmaya çalış. 3 Kahramanı da sen yönetebilir ve istediğinde kahramanı değiştirebilirsin. Kartopu savaşında hepimizin yakından tanıdığı süper kahramanlar var.

Süper kahramanlarımız : Ben 10 ve arkadaşları, powerpuff girls, Flapjack, Billy Mandy, chowder, Gumball, Adventure time finn ile jake bizlerle olacak. Süper Kahramanlar Kartopu oyununda yön tuşları olan ok tuşlarını veya W,A,S,D tuşlarını kullanabilirsiniz. Kartopu atmak için ise Z tuşunu kullanmalısınız. Ama ilk önce yerden kartopu almak için yerde gördüğünüz bir kartopunun yanına gidin, otamatik olarak oyuncu yerden kartopunu alacak. Sizde atmak istediğiniz rakibinize giderek Z tuşuna basın ve onu kartopunuz ile vurun. Oyubus çizgi film oyunları ve macera oyunları kategorisinde yerini alan Süper Kahramanlar Kartopu oyununda iyi eğlenceler dileriz.

arda esmer demiş ki;

oyun açılmıyor

gizli kişi demiş ki;

oyun harika

lol demiş ki;

lol

sıla demiş ki;

çok güzel tafsiye ederim oynamanız gerek

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.