Tank Savaşı 2
Menü
Reklam

Tank Savaşı 2 oyunları - Yetişkin oyunu oyna

Tank Savaşı 2

Tank Savaşı 2Mükemmel bir tank savaşına hazır mısınız. Eğer atari oynadıysanız kesin bu oyunu da oynamışsınızdır. Arkadaşlarınızla ya da tek başınıza oynayabileceğiniz süper bir savaş oyunu. Oyunu tek başınıza oynayacaksanız alt taraftaki “SiNGLE PLAYER GAME” seçeneğine arkadaşınızla oynayacaksanız alt taraftaki “TWO PLAYER GAME” seçeneğine tıkla ve oyuna başla. Attığınız bombalarla karşınızdaki düşman tankını vurmalısınız. Ama ateş ederken dikkat edin , bazen bombalar size geri dönebilir. Oyunbus oyun sitesinin 2 oyunculu oyunlar ve yetişkin oyunlar kategorisinde yer alan, ve son derece eğlenceli bir strateji oyunu olan Tank Savaşı 2 oyunda iyi eğlenceler dileriz.

Not: Tank Savaşı 2 oyunu ile ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi oyunbus oyun sayfasının altında bulunan oyun yorumları kısmına yazabilirsiniz. Eğer sizde Tank Savaşı 2 oyunu beğendiyseniz, oyunun sağ alt köşesinde bulunan yıldızlara beğendiniz kadar yıldıza tıklayarak oyunda oylama yapabilirsiniz. Bu yıldızların anlamı ise 1 yıldız az beğendim anlamında, 5 yıldız çok beğendim anlamındadır.

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.