Threes Game
Menü
Reklam

Threes Game oyunları - Zeka oyunu oyna

Threes Game

threes game oyunuThrees oyunu(üçler oyunu) 2048 oyunundan sonra son zamanların en favori oyunlarından biri oldu. Threes oyununda 1 ve 2’yi bir araya getirerek 3 elde ettikten sonra 3 ve üzerindeki rakamları sadece eşleri ile (3’ü 3 ile, 6’yı 6 ile, 12’yi 12 ile) birleştirebiliyorsunuz. Oyunun yapımcılara göre bu şekilde ulaşılabilmiş en yüksek sayı 6144 olarak tesbit edilmiş. Bu rekora ulaşabilen kişi sayısı çok az. Bu sayıya ulaşabilenlerin sayısı 10 kişiyi geçmiyor. Threes oyununda eğlenceli bir zeka oyunu deneyimi yaşayabilirsiniz. Threes game oyununda belli bir süre oynadıktan sonra 192’ sayısını görebilirsiniz. Hatta bu oyunda iyi bir oyuncuysanız 384’ün üzerine çıkabilirsiniz. Oyunbus zeka oyunları kategorisinde bulunan threes game oyununda iyi eğlenceler dileriz.

Bu arada oyunun hangi tuşlarla oynandığını söylemeyi unuttuk. Oyun OK tuşları ile oynanmaktadır. Olurda bu eğlenceli zeka oyununda yüksek puan yaparsanız oyunun yorum kısmında yaptığınız puanı bizimle paylaşın.

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.