Reklam

Tsubasa Oyna oyunları - Spor oyunu oyna

Tsubasa Oyna

Tsubasa Oyna

Tsubasa Oyna

Tsubasa oyna oyunu ile eğlenceli bir zaman geçirebilirsiniz. Efsane çizgi filmlerden birisi olan futbol cambazı tsubasa ile futbol maçına çıkıp takımınızı en iyi şekilde oynatmaya çalışmalısınız. Tsubasa oyununda ok tuşlarını kullanarak rakiplerinizi tek tek geçmeye çalışmalısınız. Gelen rakipleri geçmek için ise onlara çalımlar atmalısınız. Tüm bunları yaparken engelleri geçip takımınızı galibiyete taşımak için çaba göstermelisiniz. Oyunbus.com ekibi olarak spor oyunları ve çizgi film oyunları kategorisindeki tsubasa oyna oyununda iyi eğlenceler dileriz.

Tsubasa hakkında biraz bilgi vermek gerekirse ;
Kaptan Tsubasa, 1981 yılında  Japonyada  yaratılmış bir manga serisidir. Manga popülerlik kazanınca aynı isimle çizgi film olarak da yayınlanmıştır. Tsubasa öyküsü bir Japon genç takımın ve onun yıldız oyuncusu Tsubasa Oozora’nın yaşadıklarını anlatmaktadır. Türkiye’de “Küçük Golcü” olarak da yayınlanmıştır. Nankatsu ve Japon milli takımının efsane 10 numarası Tsubasa. Çizgi film Tsubasa, Nankatsu kulübünde ve Japon milli takımında forma giyen ve golü önceden koklayan, forvet arkası bir ileri orta saha oyuncusuydu. Son derece yetenekli bir oyuncu olan Tsubasa, mesafe tanımayan sert şutları, özel teknik vuruşları ve her zaman beklenmeyeni yapmasıyla tüm kalecilerin korkulu rüyasıydı. Her şut adeta bir efsaneydi. Topu bir sanat eseri gibi kaleye gönderen tsubasa kalecileri hiç beklemedikleri anda avlardı. İstisnai olağanüstü bir teknik kapasiteye sahip Tsubasa’nın en büyük hayali Dünya Kupasını Japonya’ya kazandırmaktı.

Hikmet Kaan Bilir demiş ki;

kaptan tsubasa dünyanın hatta evrenin en güzel filmi

sanaye nakavaza demiş ki;

eğer tsubasa benim olmazsa kimsenin olamaz

Hikmet Kaan Bilir demiş ki;

kaptan tsubasayı izlemezsem kendimi elfer kulesinden atarım

merve demiş ki;

bende tsubasaya aşığım onu görmediğim zamanlar bayılıyorum

merve demiş ki;

kızım ama izliyebilirim tusubasa için kendimi damdan aşagı atarım .Hatta 52nci kattan kendimi atarım

sanaye nakazava demiş ki;

ben tsubasaya aşığım söylemyin haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.Benn kızım ama hem amigoyum hem de tsubasayı taip ediyorum ve izliyemediğim günler sinir kriz geçiriyorum çünkü dedim ya be tsubasaya aşığım onu görmeden bir gün dahi geçiremem

abdul selam yıldırım demiş ki;

tsubasa çizgifilimi izlerim

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.