Turbo Salyangoz Oyunu
Menü
Reklam
Anasayfa » Araba Oyunları > Çizgi Film Oyunları » Turbo Salyangoz Oyunu

Turbo Salyangoz oyunları - Çizgi Film oyunu oyna

Turbo Salyangoz Oyunu

Turbo Salyangoz Oyunu Sadece oyunbus oyun sitesinde bulunan turbo salyangoz oyunları ile eğlencenin dozu hiç düşmüyor. Mükemmel bir turbo salyangoz oyunu olan bu güzel turbo animasyon oyununda amacınız önünüze çıkan engellere çarpmadan bir an önce çıkışa ulaşmak olacak. Bir çok engellerle dolu olan Turbo Salyangoz Oyununda turbo salyangozu kontrol etmek için ok tuşlarını kullanabilirsiniz. Bu arada unutmadan söyleyelim turbo salyangozun enerjisinin bitmemesi için yolda gördüğünüz yakıt bidonlarını zıplayarak mutlaka alın. Yakıtı alan turbo salyangoz inanılmaz bir hıza ulaşacak ve en kısa sürede bitiş çizgisine ulaşacaksınız. Oyunbus çizgi film oyunları kategorisinde yer alan Turbo Salyangoz Oyununda iyi eğlenceler dileriz.

Oyunbus oyun sitesinde başka Turbo Salyangoz oyunları oynamak isterseniz oyunbus arama kutusuna turbo salyangoz yazmanız yeterli olacaktır. Veya turbo salyangoz yazısına tıklayıp diğer turbo oyunlarını görebilirsiniz.

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.