Menü
Reklam

Uçaklar Oyna oyunları - Eğitici Oyunlar oyunu oyna

Uçaklar Oyna

Uçaklar OynaArabalar dünyasından sonra şimdide uçaklar dünyası başlıyor. Tüm dünyada beğeni ile izlenen Planes(uçaklar) animasyon filmi herkesin gönlünde taht kurmayı başardı. Özellikle çılgın uçak dusty(dasdi) ile maceradan macera koşan uçaklar son derece eğlenceli bir animasyon. Bu kadar güzel bir animasyon çizgi filmin oyunu da oyunbus oyun sitesinde sizlerle buluşuyor. Uçaklar oyna oyunu aslında bir bulmaca oyunu. Uçaklar oyna oyununda amacınız ekranda saklanmış olan harfleri tek tek arayıp bulmak olacak. Oyunbus çizgi film oyunları kategorisinde yer alan meb oyunları bölümünün eğitim oyunları kategorisinde bulunan Uçaklar oyna oyununda iyi eğlenceler dileriz.

Not: Oyunbus oyun sitesinde bir çok uçaklar oyunu sizi bekliyor. Oyunbus arama kutusuna uçaklar yazmanız yeterli. Karşınıza bir çok uçaklar oyunu çıkacaktır. Ayrıca uçaklar oyunları oynamak için UÇAKLAR yazısına tıklayabilirsiniz.

ıuuşıyş demiş ki;

benimadres

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.