Uzun kuyruk oyna
Menü
Reklam

Uzun kuyruk oyna oyunları - Çizgi Film oyunu oyna

Uzun kuyruk oyna

Uzun kuyruk oynaMarsupilami ya da Uzunkuyruk isimli çizgi film karakteri ilk kez 1952 yılında Spirou dergisinde yayınlamıştır. 1980’li yılların sonunda Marsu Productions yeniden Marsupilami’yi yapmaya başlamıştır. Halen günümüzde marsupilami maceraları devam etmektedir. Marsupilami çocuklarını ormanda oyun oynaması için baş başa bırakmış ama onları böceklerden koruyacak kimsenin olmadığını unutmuştur. Haydi marsupilami çocukları böceklerden koruyalım. Uzun kuyruk oyununa başlamak için ekranın sağ alt köşesindeki GO butonuna basın. Uzun kuyruk oyununda kontrol için boşluk tuşu ve fareyi kullanıyoruz. Yerden gelen böcekler için sopayı kullanın, Ağaçların tepesinden inen örümceklere karşı süpürge otunu kullanabilirsiniz. Oyunbus marsupilami  uzun kuyruk oyununda iyi eğlenceler diler.

Marsupilami’nin Özellikleri Şunlardır :
Marsupilamiler siyah benekli,sarı renkli bir maymun benzeri sevimli yaratıklardır. Erkek Marsupilamiler”in her şey için kullanılabilecekleri inanılmaz, güçlü, esnek, uzun ve kavrayıcı kuyruğu vardır. Dişi Marsupilamiler’in ise daha kısa kuyruğu vardır. Dişi Marsupilamiler ayaklarının üzerinde yürüyebilirler. Marsupilamiler’den zaman zaman boing boing diye ses gelir .Değişik bir tür olan uzun kuyruk Marsupilamiler huba huba diye konuşurlar.

Anasayfa »Çizgi Film Oyunları » Uzun kuyruk oyna
(41 kere oylandı, ortalama puan 4,56)

tam ekran resmi

Yorum yaz

Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.