Yeni Tank 90 Atari Oyunu
Menü
Reklam
Anasayfa » 2 Oyunculu Oyunlar > Savaş Oyunları » Yeni Tank 90 Atari Oyunu

Yeni Tank 90 Atari oyunları - Savaş oyunu oyna

Yeni Tank 90 Atari Oyunu

Yeni Tank 90 Atari OyunuBir zamanların efsane oyun olan tank battle veya diğer bilinen ismi ile Tank 90 atari oyunun yeni versiyonu oyunbus oyun sitesinde sizlerle. Son derece eğlenceli bir oyun olan Yeni Tank 90 Atari Oyununda ister tek başınıza istersenizde arkadaşınız ile birlikte 2 kişilik oyun olarak oynayabilirsiniz. Unutulmaz bir atari oyunu olan Yeni Tank 90 Atari Oyununda eğlencenin dozu hiç düşmüyor. Yeni Tank 90 Atari Oyununa başlamak için level map başlıklı bölümlerin listesinden aktif olan 1. bölüme tıkladıktan sonra 1 playaer(bir kişilik oyun) veya 2 player(2 kişilik oyun) seçeneklerinden birini seçerek bu güzel oyuna başlayabilirsiniz.  Atari tank 90 oyunundaki korumanız gereken bir kale var. Ama düşman tankları bu kez daha akıllı ve daha güçlü oldukları için işiniz biraz daha zor olacak. Yeni Tank 90 Atari Oyununda hangi tuş ile oyun oynayabileceğiniz, oyun içerisinde anlatılıyor. Oyunbus 2 oyunculu oyunlar ve savaş oyunları kategorilerinde bulunan Yeni Tank 90 Atari Oyununda iyi eğlenceler dileriz.

Not: Bir zamanların efsane oyunu olan ve hala günümüzde beğeni ile oynanan nostalji oyunu orginal tank 90 oyununu oynamak isterseniz, oyunbus bu imkanı size bedava sunuyor. Bu muhteşem atari oyununa ulaşmak için TANK 90 yazısına tıklamanız yeterlidir.

eren eray demiş ki;

oyun çok güzel ben hepsini bitirdim

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.