Yolcu Uçağı Similasyon
Menü
Reklam

Yolcu Uçağı Similasyon oyunları - Yetişkin oyunu oyna

Yolcu Uçağı Similasyon

Yolcu Uçağı SimilasyonSimilasyon oyunlarını seviyorsanız oyunbus.com yolcu uçağı kullanma oyununu denemelisiniz. Gerçeği kadar olmasada uçağın tüm kontrolleri sizin elinizde. Uçağın ayarlarını bile siz yapıyorsunuz uçak similasyon flash oyunu. Uçakta bazen sorunlar çıkabiliyor, sizin amacınız uçağı sağ sağlim indirip para kazanmak. Son derece eğlenceli bir uçak similasyonu sizi bekliyor.
Yolcu Uçağı Nasıl Kullanılır (Uçurulur)  Kontroller ?
aşağı – yukarı – sağ – sol yön tuşları,
I = motor çalıştırma,
F= kanat kontrolü,
E= yangın söndürücü,
G = Gear Toggle,
Space= uçağı yerdeyken döndürme,
Z= Turbo motor geçişi
Yolcu Uçağı Similasyon oyunu ile uçuş keyfi yaşayabilirsiniz. Oyunbus yetişkin oyunları kategorisinde bulunan Yolcu Uçağı Similasyon oyununda iyi eğlenceler dileriz. Yolcu Uçağı Similasyon oyunumuzun etiketleri ise uçak oyunu, similasyon, en güzel uçak oyunları, yolcu uçağı kullanma, yolcu uçağı oyna.

Anasayfa »Yetişkin Oyunları » Yolcu Uçağı Similasyon
(22 kere oylandı, ortalama puan 4,36)

tam ekran resmi

Yorum yaz

Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.