Menü
Reklam

Zek oyunları - Zeka oyunu oyna

Zek

Zek Kabilesinden ayrılan kızılderili çocuk zek tehlike dolu macera yolunda ilerleyerek ailesine kavuşması gerekmektedir. Ormanda kaybolan zek  isimli zeki kızılderili çocuk ailesini çok özlemiştir. Günlerdir yolda olan zek sizden yardım bekliyor.

Zek oyununa  ilk etaptan başladıktan sonra etraftaki cisimlerden faydalanarak bölümleri geçmeniz istenecek. Tüm bölümleri geçerek kızıl derili zek’i  kabilesine kavuşturun. Zek oyununda bölümleri geçtikçe oyun biraz daha zorlaşıyor. Biraz hayal güçü biraz zeka karışımı bir oyun olan zek oyununda eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Oyunbus.com zeka oyunları ve beceri oyunları kategorisinde bulunan zek oyununda iyi eğlenceler dileriz.

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.