Menü
Reklam
Anasayfa » 3D Oyunlar > Araba Oyunları » Zombi Araba Oyunu

Zombi Araba oyunları - Araba oyunu oyna

Zombi Araba Oyunu

Zombi Araba OyunuMüthiş 3 boyutlu eğlenceli bir zombi oyunu istiyorsanız tam size göre bir zombi oyunu olan Zombi Araba Oyunu oyunbus.com farkıyla sizinle buluşuyor. Zombi Araba Oyununda zombiler kendi aralarında kıyasıya mücadele veriyor, çeşitli arabaların çeşitli özel silahları olduğu gibi yoldan gelen hız ve özel silah için önünüze çıkan tüpleri de almalısınız, zombilerin kralı olmak için yarışı bitirmeniz gerekiyor. Tabii bu yarışı mümkünse birinci bitirirseniz daha çok puan alırsınız. Görsel özelliklerin her zaman en üst seviyede olduğu Oyunbus.com 3 boyutlu oyunlarından Zombi Karts Türkçe ismi ile Zombi Araba oyununda kendi zombinizi istediğiniz özellikler oluşturup, yarış arabanızı seçip diğer zombilerle korku dolu yollarda yarışacaksınız. Oyun hem İngilizce hem de 0 Türkçe dil desteğine sahip olduğu için menülerde gezinirken veya ipuçlarını incelerken hiç zorlanmayacaksınız. Birbirinden farklı birçok zombi türü oluşturabileceğiniz ve birçok farklı özel silaha sahip zombi arabalarından birisini seçebileceğiniz oyunda ilerledikçe yeni karakterler ve arabalara sahip olabileceksiniz. Silahlar ve tuzaklarla dolu yarışlarda rakiplerinizden önce bitiş çizgisine ulaşabilmek için çok dikkatli ilerlemelisiniz. Zombi Araba Oyunu kontrol tuşları ise yön için ok tuşlarını kullanabilirsiniz. Z tuşu extra silah, X tuşu ise ateş etmek içindir. Oyunbus 3 boyutlu oyunlar kategorisinde bulunan Türkçe Zombi Araba Oyununda iyi eğlenceler diler.

3 BOYUTLU OYUNLAR İÇİN :

Tüm 3 boyutlu oyunlarda olduğu gibi Zombi Araba Oyununda da shockwave eklentisi gereklidir. Bilgisayarınızda shockwave 3 boyutlu oyun eklentisi yok ise bedava ve güvenle Buradan yükle indirebilirsiniz.

gamze çiçek şanlıurfa demiş ki;

yorumum çok güzel ilk önce bu oyun çok güzel iyiki bu oyun var size teşekür ederiz

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.