Zombi Tankı Oyunu
Menü
Reklam
Anasayfa » Araba Oyunları » Zombi Tankı Oyunu

Zombi Tankı oyunları - Araba oyunu oyna

Zombi Tankı Oyunu

Zombi Tankı OyunuZombileri ez oyunlarından olan zombi tankı oyununda hedefimiz düşman zombiler olacak. Zombileri tankımız ile yok edeceğiz. Yoksa zombiler bizi ele geçirebilirler. Gelişmiş silahlara sahip zombi tankımız ile zombi yaratıkların üzerlerine top atışı ile top mermisi atabilirsiniz. Ekranın üstünde bulunan yolu tamamlamanız gerekiyor. Mermileriniz kısıtlı olduğu için az kullanın veya idareli kullanın ki hemen bitmesin. Zombi tankın diğer bir özelliği de zıplama özelliğidir. Z tuşuna bastığınızda zıplar.

KONTROL TUŞLARI
W-ileri
S-geri
D-ileri takla atma
A-geri takla atma
Z-zıplama
X-top atışı yapma

Hadi bakalım zombiler karşınızda oyunbus oyuncuları var işiniz çok zor. Şimdi ne yapıyoruz hep birlikte zombilerin üzerine tankımız ile saldırıya geçiyoruz. HUCUMM.

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.