Zombi Yok Et
Menü
Reklam

Zombi Yok Et oyunları - Savaş oyunu oyna

Zombi Yok Et

Zombi YoketZombilerle başımız belada oyunbus oyun sitesinin her yerinden bir zombi çıkıyor, bu zombileri yok etmek lazım yoksa tüm oyun dünyasını işgal edecekler. 1 den 40 kadar bölümlerden oluşan zombi oyununda bazuka ile zombileri yok etmelisiniz. Zombileri yoketmek için etrafınızdaki nesnelerden faydalanın. Mouse ile oynanabilen ve savaş oyunları kategorisinde yer alan bu zombi yok etme oyununda başarılar diliyoruz.

erhan demiş ki;

çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook güüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiirrrrrrr oooooooooooooooooooooyuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuun

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.