2 Kişilik Kale Savaşı | 2 Oyunculu Oyunlar oyna
Menü
Reklam
Anasayfa » 2 Oyunculu Oyunlar » 2 Kişilik Kale Savaşı

2 Kişilik Kale Savaşı oyunları - 2 Oyunculu Oyunlar oyunu oyna

2 Kişilik Kale Savaşı

2 Kişilik Kale SavaşıDünya genelinde en çok sevilen 2 kişilik oyunları sizler için eklemeye devam ediyoruz. 2 kişilik kale savaşı oyunu da arkadaşınız ile birlikte oynayabileceğiniz eğlenceli bir kale strateji oyunu. 2 kişilik kale savaşları oyununda 1. oyuncu için A,W,D tuşları kontrol S tuşu ise duvar örme taş koyma tuşudur. 2 .oyuncu için kontrol tuşları OK tuşlarıdır, duvar örme tuşu ise alt ok işareti olarak oynayabilirsiniz. Uzaylılara karşı müthiş bir savunma oyunu olan 2 kişilik oyunda size önerimiz tutorial kısmını incelemeniz olacaktır. Oyunu başlangıçta öğrenmek biraz zaman alıyor ama öğrenince çok güzel bir oyun olduğunu sizde göreceksiniz. Bu arada oyunu anlayan oyunun yorum kısmına oyun hakkında bilgi yazsın ve oyunu öğrenmek isteyenlere kolaylık olsun. Oyunbus tüm oyunculara iyi eğlenceler diler.

gd demiş ki;

b

Anonim demiş ki;

oyunu

YİĞİT demiş ki;

LÜTFEN ÇALIŞ

İbo tosun arı köksal demiş ki;

Biz ki 10 ayını bu siteye vermiş biz ki hergün en az 2 saatini bu siteye vermiş fedailer olarak ki arı evde de oynuyodu bizi yenmek için çok şey kazandık bu sitede yeri geldi üzüldük yeri geldi sinirlendik ama hep eğlenmesini bildik. Lysye 1 gün kala biz oyunu durdurmayı öğrendik biz bu sitede öğrendik 4 kişi hareket etmeyi biz belki geleceğimizi kaybettik ama çok güzel oyunlar öğrendik barış bizi yendi mesela ben yendim bazen. bazen kaan yendi ama taha hiç yenemedi mesela taha duman yarışındada hile yaptı sevgiler oyunbus

    ismuyuadmin demiş ki;

    Merhaba İbo – tosun -arı-köksal, sizlerin mtlu olması tek dileğimizdir. Elbette oyun oynamak güzeldir ama derslerinize de önem vermelisiniz. Hayatta başarılar ve mutluluklar dileriz sizlere. Oyunbus oyun sitesi olarak bizde sizleri seviyoruz.

Köksal baba (taha) demiş ki;

Bu oyun güzel fakat ne zaman oynasam yeniliyorum gün gelicek bütün darlanmalırımın hesabını verecekler and içtim hepsini bombayla öldürücem kanıma dokunuyor ne zaman oynasak yeniliyorum sevgiler oyunbus

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.