Arapça Hafıza Oyunu | Dini Oyunlar oyna
Menü
Reklam
Anasayfa » Dini Oyunlar » Arapça Hafıza Oyunu

Arapça Hafıza oyunları - Dini Oyunlar oyunu oyna

Arapça Hafıza Oyunu

Arapça hafıza oyunuOyunbus dini oyunları kategorimize Kuran harflerini öğrenmemize yardımcı olabilecek eğlenceli bir Arapça hafıza kartları oyunu ekliyoruz. Keyifli bir eğitim oyunu olan Arapça hafıza kartları oyunu isminden de anlaşıldığı gibi kapalı kartlarla oynanan bir oyun. Arapça hafıza oyununda birbirinin aynısı olan kartı bulmanız gerekiyor. Bu eğlenceli kuran harfleri öğrenme oyununda hem eğleneceksiniz, hem de sesli olarak ve görsel olarak Arapça harfleri öğreneceksiniz. Üstelik bu güzel Arapça hafıza oyununda bir çok bölüm sizi bekliyor. En güzel dini oyunları sizler için özenle ekleyen oyunbus oyun sitesi bir kuran harfleri öğrenme oyunu olan Arapça hafıza oyununda iyi eğlenceler diler.

Oyun için etiketler, Arapça hafıza kartları, Arapça hafıza kartları oyunu, Arapça hafıza kartları oyna, Arapça hafıza oyunu, Arapça hafıza oyna, Arapça hafıza oyunları, kuran harfleri öğrenme oyunu, kuran harfleri eğitim oyunu, dini eğitim oyunları, Arapça oyunlar, Arapça öğrenme oyunları.

CİHAD KILIÇASLAN demiş ki;

.ÇOK GÜZEL

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.