Asker Oyunu | 3D Oyunlar oyna
Menü
Reklam
Anasayfa » 3D Oyunlar > Savaş Oyunları » Asker Oyunu

Asker oyunları - Savaş oyunu oyna

Asker Oyunu

Asker OyunuOyunbus 3d oyunları arasınde yer alan oyunumuz Asker Oyunu mükemmel bir görsellik ve ses efektleri ile sizlerle. Asker Oyununda Türkçe dil desteğide bulunuyor. Dil seçenekleri bölümün TR(Türkçe) yi seçtiğinizde Asker Oyununuz artık Türkçe oldu. Oyuna  “Yeni oyun” diyerek başlıyoruz. “Oyuna devam et”  tuşuna basarsanız daha önceki oyuna kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Oyun içerisindeki yardımcı asistan size ilk etapta yardım edecek ve oyuna başlacaksınız.

Oyun çeşitli bölümlerden oluşuyor ve bölümleri geçtikçe bir diğerlevele geçiş yapabiliyorsunuz. Örneğin ikinci bölüme geçtiğinizde göreviniz, Sivilleri boşaltırken zaman kazanmak için bu bölgeyi savunmalısın. 90 saniye yeterli olacaktır. Sonra geri çekil olacak. Asker savaş oyununda işiniz gerçekten çok zor.

Oyun kontrolü; WASD tuşları ile küçük askeri komuta ediyoruz. Mause ile yön belirliyoruz.

Oyun görevleri:
Görev 1: Tespit etme görevin başarılı. Şimdi boşaltmak zorundayız.
Görev 2: Sivilleri boşaltırken zaman kazanmak için bu bölgeyi savunmalısın. 90 saniye yeterli olacaktır. Sonra geri çekil!
Görev 3: Hedefimiz, önemli bir terörist olan Ax Jack. Onu bul!
Görev 4: Düşman, bizim işimizi bitirmek için mavi robotlar üretiyor. Öncelikle robotları bul ve etkisiz hale getir!
Görev 5: Şehirde bir yerde bir bomba var. Süre bitmeden önce bombayı bulup etkisiz hale getir!
Görev 6: Sağlam bir kaynaktan aldığımız bilgiye göre, Ax Jack ağaçlıktakı bir gizlenme noktasında. Başarısız olma gibi bir seçeneğimiz yok.
Görev 7: Düşmanın gizli barınağa tespit edildi. Gizli barınağı yok et!
Görev 8: Yeni gelen istihbarata göre hedefimiz ikincil bir mevzide. Gidip orayı araştırman gerekiyor.
Görev 9: Burası bize bildirilen düşman üssü. Burayı araştırmamız gerekiyor; bir kez daha hata yapamayız.
Hayatta Kalma Modu: Tüm düşman birimlerini yok et.
Hayatta Kalma Modu (Zor): Bu seviyenin kilidini açmak için hayatta kalma modundaki 25’inci dalgadan sağ çıkmayı başar.

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.