Menü
Reklam
Anasayfa » Giydirme Oyunları > Hazel Bebek Oyunları > Kız Oyunları » Hazel Bebek Kar Prensesi Oyunu

Hazel Bebek Kar Prensesi oyunları - Kız oyunu oyna

Hazel Bebek Kar Prensesi Oyunu

Hazel Bebek Kar Prensesi OyunuHazel bebek çok şirin bir bebek ve en büyük hayali ise bir kar prensesi olmak. Hazel bebek oyununda sevimli Hazel bebeğe kar prensesi olması için yardım etmek ister misiniz? Hazel bebek prenses oyununda ilk önce yapacağımız şey karşınıza çıkan giydirme yapabileceğiniz menüleri en iyi şekilde incelemek olacak. Hazel bebeğimizin sol tarafında bulunan menülerden; Elbise, saç stili, ayakkabı, makyaj malzemeleri, ruj, takı ve daha bir çok seçeneği siz belirleyip güzel bebeği prenses yapmalısınız. Hazel bebek buz prensesi oyununda Mouse yardımı ile menülerde bulunan okları sağa ve sola seçerek diğer seçenekleri görebilirsiniz. Hazel bebeği iyice hazırladıktan sonra sıra geldi eserimizi görmek, bunun içinde tüm seçimleri yaptıktan sonra ekranın en altındaki Show(göster) yazılı kısma tıklayıp prensesin son halini görebilirsiniz. Eğer beğenmezseniz oyunu tekrar başlatıp hazel bebeği dilediğiniz gibi süsleyip güzel bir prenses yapabilirsiniz. Sizlere daha önce söz verdiğimizi gibi hazel bebek oyunları eklemeye devam edeceğiz. Sitemizdeki diğer hazel bebek oyunlarını görmek isterseniz HAZEL BEBEK OYUNLARI yazısına tıklayabilirsiniz.

gaye ve hazel demiş ki;

Hazel bebek oyunlarını ilk defa oyunbus oyun sitesinde gördüm, çok güzel oyunlar var. Özellikle hazel bebek oyunları kategorisindeki hazel bebek oyunlarına bayıldım.

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor. yabancı dizi