Kelimatör Oyunu | Yetişkin Oyunları oyna
Menü
Reklam
Anasayfa » Yetişkin Oyunları > Zeka Oyunları » Kelimatör Oyunu

Kelimatör oyunları - Zeka oyunu oyna

Kelimatör Oyunu

Kelimatör OyunuEn güzel Kelimatör Oyunları oyunbus.com farkıyla sizlerle buluşmaya devam ediyor. Kelimatör oyununda size verilen harflerden kelimeler üretmeye çalışıyoruz. Ne kadar uzun kelime üretebilirseniz o kadar daha çok puan alırsınız. Zeka oyunları ve yetişkin oyunlar kategorisinde bulunan Kelimatör Oyunu ile iyi eğlenceler dileriz.
Klavye harf tuşlarını ve diğer tuşları kullanarak daha hızlı oynayabilirsiniz. Kelimeyi yazdıktan sonra entera basarak ekleyebilirsiniz. Boşluk tuşu ile önünüzdeki harfleri karıştırabilirsiniz. Backspace tuşu ile yazdığınız kelimeyi silebilirsiniz. CTRL tuşu ise en son geçerli kelimenizi gösterir.

Zahide demiş ki;

Süper ama telefonuma indiremiyorum

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.