Menü
Reklam
Anasayfa » Mario Oyunları » Klasik Mario

Klasik Mario oyunları - Mario oyunu oyna

Klasik Mario

Klasik Marioİlk mario oyunu olan klasik mario oyunu yoğun istek üzerine oyunbus oyun sitesinde sizlerle buluşuyor. Oyunbus oyuncularımızdan Büşra’nın isteği üzerine mario oyunları eklemeye devam ediyoruz. Mario oyunları kategorimizde bulunan atari mario oyununda kontrol için klavyedeki OK tuşlarını kullanabilirsiniz. Sevimli atari kahramanı mario ile prensesi kurtarmanız gerekiyor. Bir çok eğlenceli bölümden oluşan Mario oyununda oyunbus oyun sitesi olarak iyi eğlenceler dileriz.

Not: Mario oyunları kategorimizde diğer mario oyunlarını bulabilirsiniz. Yeni mario oyunları için MARİO OYUNLARI linkine tıklayıp ulaşabilirsiniz. Ayrıca yine atari oyunlarımızdan olan Bomberman oyunlarına BOMBERMAN OYUNLARI linkinden ulaşabilirsiniz. Pacman oynamak için ise PACMAN OYNA linkine tıklayıp ulaşabilirsiniz. Eğlenceli bir tank oyunu olan orjinal atari TANK 90 oyununu oynayabilirsiniz. İsterseniz yeni Tank 90 oyununu da deneyebilirsiniz.

cxz demiş ki;

Mükemmel bir oyun oynayın.

ıjyjhuyı demiş ki;

cokk güzel

Eren demiş ki;

Bu oyun hiç güzel değil

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor. yabancı dizi