Konuşan Kedi Makyaj Oyunu | Kız Oyunları oyna
Menü
Reklam
Anasayfa » Kız Oyunları » Konuşan Kedi Makyaj Oyunu

Konuşan Kedi Makyaj oyunları - Kız oyunu oyna

Konuşan Kedi Makyaj Oyunu

Talking Tom Great MakeoverKonuşan kedi tom ile en güzel oyunları oynamaya devem edeceğiz, Bildiğiniz üzere konuşan kedi tom veya bilinen İngilizce ismi ile talking cat Tom oyununda bu sefer geveze kediye makyaj yaparak onu dünyanın en güzel, en havalı kedisi yapacağız. Konuşan kedi makyaj oyununda sevimli kediye, dilediğiniz elbiseyi ve aksesuarı kullanarak süsleyebilirsiniz. Mouse yardımı ile oynanan konuşan kedicik tom makyaj oyununda iyi eğlenceler dileriz.

Oyunbus oyuncuları olarak bizler kedileri çok seviyoruz, dünyanın en masum ve en cana yakın hayvanlarından bir tanesidir. Bazen sokaklarda aç kediler görüyoruz, onlara mutlaka yiyecek bir şeyler vermemiz gerekiyor. Özellikle yaz aylarında susuz kalan kedi ve köpeklere su vermeyi sakın unutmayın. Unutmayın oyunbus oyuncuları çevresine duyarlıdır.

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.