Monsuno Oyunları | Çizgi Film Oyunları oyna
Menü
Reklam
Anasayfa » Çizgi Film Oyunları » Monsuno Oyunları

Monsuno Oyunları oyunları - Çizgi Film oyunu oyna

Monsuno Oyunları

Monsuno OyunlarıMonsuno oyun, monsuno oyunu, monsuno oyunları gibi isimlerle bilinen Monsuno savaş oyunu oyunbus.com kalitesi ile sizlerle. Monsuno Oyunları karakterini belirle ve düşmanlarınla savaş. Monsuno karekterlerinden lion, cheetara, tygra, panthro isimli monsuno karekterlerinden istediğinizi seçin ve oyuna başlayın. Seçtiğiniz monsuno kahramanı ile monsuno bonusları topla ve puanını artır. Monsuno kahramanlarını kontrol etmek  için ok tuşlarını veya w,a,s,d tuşlarını kullanabilirsiniz.  Monsuno Oyunlarında Z tuşu vuruş  X  tuşu ise Hızlı Saldırı yapmak içindir. Oyunbus.com minika go oyunları serisinden biri olan monsuno savaş oyununda iyi eğlenceler diler.

Monsuno :

Monsuno MinikaGo Kanalında Ağustos 2012 ayında yayınlanmaya başlayan değişik ve ilginç eğlenceli birçizgi filmdir. Monsuno’da başroldeki çocuk babasını aramakta ve elinde Monsuno adı verilen bir silindir bulunmaktadır. Bu silindiri yere atınca içinden özel güçleri olan bir Kutup Ayısı çıkmaktadır.

Monsuno nedir?

65 milyon yıl önce uzaydan meteorlar dünya gezegenine düştü. Bu meteorlarda Hayat vardı. Güçlü, kaotik, kontrol edilemez bir tür genetik materyal, bu MONSUNO’ydu. Kökenleri bilinmiyor, ama gezegenin tarih öncesi nüfusunu yok edecek bir kaosa neden oldu. Dinozorlar gezegenden silinirken, davetsiz Monsuno özü içgüdüsel olarak uykuya daldı ve milyonlarca yıl boyunca gezegenin çok daha derinlerine düştü,  taki bugüne kadar.

Gezegenin yeraltı katmanları arasında yeni bir enerji kaynağı bulunduğunda, Jeredy Suno büyüyen enerji krizine bir çözüm bulduğuna inanıyordu.  Ama bilmediği bir şey vardı. Bulduğu bu yeşil enerji, saatli bir bomba gibi, onu ve oğlunu etkileyecekti.

Anonim demiş ki;

oyun ÇILMIYOR

zdxax demiş ki;

süper oyun bunlar.

Anonim demiş ki;

rece

hahah demiş ki;

harika

berat demiş ki;

ben bu mosularla duyayi ele gecerecem

Anonim demiş ki;

OLMUŞIŞYUU

veysel demiş ki;

oyun çok güzel

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.