Mordekay ve Rigbi İkiz Yumruk 2 Oyunu | 2 Oyunculu Oyunlar oyna
Menü
Reklam
Anasayfa » 2 Oyunculu Oyunlar > Çizgi Film Oyunları > En Güzel Oyunlar > Mordekay Oyunları » Mordekay ve Rigbi İkiz Yumruk 2 Oyunu

Mordekay ve Rigbi İkiz Yumruk 2 oyunları - Mordekay oyunu oyna

Mordekay ve Rigbi İkiz Yumruk 2 Oyunu

Mordekay ve Rigbi İkiz Yumruk 2 OyunuEfsane mordekay oyunu ikiz yumruğun yeni oyunu oyunbus oyun sitesinde sizlerle buluşuyor. Bu oyuna bayılacaksınız. Sizde artık oyunu bir facebook gibi sosyal medyada paylaşırsınız artık. Oyun bizden oynaması sizden. Regular Show ikiz yumruk 2 oyununda, mordekay ve rigbi’nin yakın arkadaşı, takma adı gece baykuş olan kötü bir karakter tarafından kaçırıldı. Bu duruma karşı sıkı bir mücadeleye girişen kahramanlarımızla çılgın ve zorlu bir maceraya doğru hızla ilerleyeceksiniz. Oyun 2 kişilik olduğu için arkadaşınızla oynayabilirsiniz. Oyunu beğendiyseniz paylaşmayı unutmayın.

Mordekay ve Rigbi ikiz Yumruk Yeni Oyununda Kontrol İçin 1. Oyuncu İçin

Kontrol= Ok tuşları

Zıplamak için = K

Saldırı için = L

Özel hareket için= K + L

Yakalama ve Tutma için = L

Mordekay ve Rigbi ikiz Yumruk Yeni Oyununda Kontrol için 2. Oyuncu İçin

Kontrol= W,A,S,D

Zıplamak için = G

Saldırı için = F

Özel hareket için= G + F

Yakalama ve Tutma için = F

lekfe0*ekef0* demiş ki;

güzel oyun

m.ali demiş ki;

açılıyor

berivan demiş ki;

bu sitenin oyunları açılmıyor

KeremEmir demiş ki;

Oyun gayet güzel ama oyun kaydım silindi

mal salak demiş ki;

oyun kasarsa aferin

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.