Menü
Reklam

Mordekay Yarış oyunları - Mordekay oyunu oyna

Mordekay Yarış Oyunu

mordekay yarış oyunu Oyunbus sizlere en güzel mordekay ve rigbi oyunlarını sunmaya devam ediyor. Muhteşem ve eğlenceli bir 3 boyutlu mordekay araba yarışı oyununda heyecanın dozu hiç düşmüyor. Cartoon Network oyunlarını seviyorsanız bu eğlenceli  yarış oyununda en sevilen çizgi film kahramanları ile birlikte keyifli bir oyun sizi bekliyor. Regular show yarış oyununda birbirleri ile kıyasıya bir yarış yapacak olan Finn ve Jake, Ben 10, Mordecai ve Rigby, gibi sevdiğiniz kahramanlar ile keyifli ve mücadele dolu bir yarış macerası sizi bekiyor. Bu eğlenceli yarış oyununda sevdiğiniz kahramanı seçecek ve bu yarışa siz de katılacaksınız. Oyunun başlarında arabanızı kontrol etmek için zorlanabilirsiniz. Ama zamanla alışarak tüm rakiplerinizi geçebilirsiniz. Sürekli dizi yarış oyununda yarış pisti üzerindeki nesneleri ve bonusları da toplayarak kendinize ekstra hız ve güç kazandırabilirsiniz. 3d Süper Kahramanlar Yarış oyunu ismi ile de bilinen mordekay ve rigbi yarış oyununu OK TUŞLARI, BOŞLUK TUŞU veya MOUSE ile oynayabilirsiniz. Oyunbus mordekay ve rigbi araba oyununda iyi yarışlar diler.

Not: Bu süper regular show yarış oyununu tam ekran oynamak için mouse’un sağ tık ile basıp go fullscreen seçeneğine basarak oyunu tam ekran oynayabilirsiniz.

Anonim demiş ki;

berbat

fatih demiş ki;

neden açılmıyor

    ismuyuadmin demiş ki;

    merhaba fatih uyarın için teşekkürler. Oyunu tekrar yükledik. iyi eğlenceler.

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor. yabancı dizi