Oscar Çöllerde Oyna | Çizgi Film Oyunları oyna
Menü
Reklam

Oscar Çöllerde Oyna oyunları - Yapboz oyunu oyna

Oscar Çöllerde Oyna

Oscar Çöllerde OynaOskar sevimli kertenkele ile güzel bir oyun oynamaya ne dersiniz. Oscar Çöllerde aç susuz dolaşıyor. Oskar çölde dolaşırken kayıp oluyor. Oskarı bulmak nerdeyse imkansız. Ama siz oskarı bulabilirsiniz. Zor ama eğlenceli bir yapboz oyunu oskar çöllerde oyununda iyi eğlenceler dileriz.

Peki kimdir oskar biraz tanıyalım. Oskar isimli bir kertenkele aç ve susuz çölde gariban gariban gezen sevimlimi sevimli bir çizgi film kahramanıdır. Oskar çöllerde çizgi filminde  bir de , tilki (popy), akbaba (buck) ve sırtlan (harchi) var. Bu muhteşem üçlünün genelde suyu yiyeceği ya da garip aletleri (fotoğraf makinesi gibi) oluyor ve oscar bunlardan bu malzemeleri almaya çalışıyor. Son derece komik ve eğlenceli bir çizgi film olan oskar çöllerde her yaştan izleyiciyi güldürmeyi başarıyor.

Mehmet demiş ki;

Bu oyunu çok seviyorum.

bahtıkara seda demiş ki;

Açıııııılllllmmmmmıııııyyyyyyoooooorrrrrrrrrrr malesef ne biçim oyun

    ismuyuadmin demiş ki;

    Oyun açılıyor. Sorun yok oynayabilirsiniz.

got demiş ki;

ccccccccccccccoooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkotu

ecem demiş ki;

çooooooooooooooooooooooookkkkk güzellllllllllllllllll

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.