Otobüs Ehliyeti Oyunu | Araba Oyunları oyna
Menü
Reklam
Anasayfa » Araba Oyunları » Otobüs Ehliyeti Oyunu

Otobüs Ehliyeti oyunları - Araba oyunu oyna

Otobüs Ehliyeti Oyunu

Otobüs Ehliyeti OyunuOyunbus isminin açıklaması oyun otobüsü anlamındadır. Bus kelimesinin anlamı İngilizce de otobüs demektir. Oyun Bus yani oyun otobüsü. Neyse lafı çok uzattık kısaca bize oyunbus derler :) En güzel otobüs oyunlarını sizler için eklemeye devam ediyoruz. Sizlerden gelen yoğun istek üzerine otobüs park etme oyunu eklemye karar verdik. Eğlenceli bir otobüs oyunu olan otobüs ehliyeti oyununda hem park etmeyi öğreneceğiz hem de otobüs kullanmayı öğreneceğiz. Bu oyunda başarılı olan usta oyuncular oyunun yorum kısmına mesaj yazabilirler. otobüs ehliyeti oyununda OK tuşlarını kullanarak zorlu virajlardan otobüsünüzü sürüp yolun dışına çıkmadan bitiş çizgisine ulaşmalısın. Gördüğünüz işiniz pek de kolay değil koskoca otobüsü siz kullanacaksınız. Hiç bir yere çarpmadan size verilen görevleri yerine getirmeye çalışın. Oyunbus(oyun otobüsü) araba oyunları kategorisinde bulunan otobüs oyununda başarılar dileriz.

merooo demiş ki;

OYUN AÇILMIYO NEYİNİ YORUMLAYAK

azad demiş ki;

buuuuuuuuuuuuuuuuuuu oyunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ççççççççççççççççççooooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk güzellllllllllllllllllllllllllll herkeze tavsiye ederim!

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.