Peyniratör | Beceri Oyunları oyna
Menü
Reklam
Anasayfa » Beceri Oyunları » Peyniratör

Peyniratör oyunları - Beceri oyunu oyna

Peyniratör

PeyniratörFareleri yok etmekle görevli 1 kişi ve 2 tanecik yaramaz zeki, biraz da sevimli farelerin yer aldığı bu oyun da fareleri kandırararak yok etmek için elinizden geleni yapmanız gerekiyor. Peyniratör oyununa ilk başladığınızda tek fare karşınıza çıkıyor. Oyunu daha iyi anlamanız için ilk level oldukça kolay. Elinizde tek peynir bulunuyor ve taze olan bu peynir fare yi çekmek için en iyi malzeme! Şimdi elinizdeki peyniri en iyi şekilde kullanarak fare yi halt etmek için çalışmalara başlayabilirsiniz. ilk bölümü bitirdikten sonra “yeşil peynir” karşınıza çıkıyor. Yeşil peynir ise anlayacağınız üzere küflü, kötü peynirdir. Eğer fareleri ters yöne götürerek tuzağa düşürmek istiyorsanız ise bunu kullanabilirsiniz. Oyun ilerledikçe bu tarz farklı malzemeler karşınıza çıkıyor.
Ayrıca, verminator olarak da bilinen ama bizim Peyniratör ismini verdiğimiz fare yakalam oyununda tam 30 level yer alıyor.
Birbirinden sevimli bu 2 fare ile başa çıkmaya hazırsanız haydi fare yakalama operasyonuna başlayalım. Oyunbus beceri oyunları kategorisinde yer alan Peyniratör oyununda iyi oyunlar dileriz.

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.