Menü
Reklam

Mordekay ve Rigbi Kayıp Ada oyunları - Popüler Oyunlar oyunu oyna

Mordekay ve Rigbi Kayıp Ada Oyunu

Sürekli Dizi Kayıp AdaRegular Show oyunlarının en yenisi Türkiye’de  sadece oyunbus oyun sitesinde. Mordekay ve Rigbi adıyla ülkemizde tanınan sürekli dizi isimli çizgi filmin kahramanları mordecai ve rigby  yeni oyunları olan Regular Show Kayıp Ada ile sizlerle bir kez daha buluşuyor. Mordekay ve Rigbi Kayıp Ada oyununda regular show un sevimli kahramanları mordekay ve rigbi ile eğlenceli bir macera sizleri bekliyor.  2 oyunculu olarak oynanan Sürekli Dizi Kayıp Ada oyununda totemleri toplayıp kütüğünde yerine yerleştirmemiz gerekmektedir. Mordekay ı hareket ettirmek ve uçurmak için WAD tuşlarını Rigbiyi hareket ettirmek ve uçurmak içinde Ok tuşlarını kullanmalısınız. Uçarken bir sizi bir sürpriz bekliyor.  Regular Show Kahramanları mordekay ve rigbi her ikiside sadece birer totem taşıyabilmektedir. Aynı anda iki totemi alamazsınız. Sürekli Dizi Kayıp Ada oyununda  harita üzerinden seviyeleri geçebilmek için tüm totemleri arkadaşınızla birlikte uyum içinde toplayıp totem kütüğüne yerleştirmelisiniz. Oyunbus 2 Oyunculu Oyunlar ve Çizgi Film Oyunları kategorilerinde bulunan Mordekay ve rigbi osuruk oyunu olarak da bilinen Mordekay ve Rigbi Kayıp Ada (Regular Show Kayıp Ada) oyununda iyi eğlenceler diler. Oyunumuzu beğendiyseniz lütfen yorum bırakmayı ve facebook’ta paylaşmayı unutmayın.

amung us demiş ki;

gerçekten yalan yorumu okuyanlar varsa direk çıkın arkadaşları hemen oo mükemmel oo harika diyor gerçektende yalan cs 16 ya benziyo :)

saksomakon demiş ki;

güzelmiş

aylin demiş ki;

mordecay ve rigby oyununu cok seviyorum

baran demiş ki;

acayip osuruklu oyun bu lan dayı

qdar demiş ki;

pookgibioyın

muhamed demiş ki;

Kendimseviyoru

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor. yabancı dizi