Menü
Reklam

Regular Show Rigbi oyunları - Mordekay oyunu oyna

Regular Show Rigbi

Regular Show RigbiRegular Show Rigby oyunu bir başka deyişle mordekay ve rigbi oyunları eklemeye devam ediyoruz. Oyunbus.com kalitesi ile oynayabileceğiniz rigbi oyununda eğlencenin dozu çok artacak . Mükemmel bir mordekay ve rigbi oyunu olan Regular Show Rigby oyununda rigby ile puanları toplamaya çalışmalısınız. Regular show programının yıldızı rigbi sürat ile giden bir insanın sırtına binmiş ilerlemektedir. Siz rigbi ile birlikte önünüze çıkan engellere takılmadan puanları birer birer toplamalısınız. Topladığınız her puan oyundaki başarı oranınızı yükseltmektedir. Puanları toplayabilmek için önünüze engeller çıktığında farenin sol tuşuna basarak sıçramalı ve yüksekte yer alan puanları bu şekilde toplamalısınız. Yaptığınız sıçrama ile önünüze çıkan  engellerden de kurtulmuş olacaksınız. Puanların çok yüksekte olması halinde fare ile çift tıklama yaparak daha yüksek noktalara çıkabilirsiniz. Ayrıca bu özelliği çok yüksek engellerden kurtulmak için de uygulayabilirsiniz. Rigbi ile kanalların içerisinden geçerken boşluk tuşuna basarak eğilmesini sağlayabilirsiniz. Regular show rigby oyununa yüklenmesinin ardından start ve play butonlarına basarak Regular Show Rigbi oyununa giriş yapabilirsiniz. Oyunbus.com regular show oyunları ve mordekay oyunlarında iyi oyunlar diler.

Oyunbus.com da isterseniz bir çok regular şhow oyunları oynayabilirsiniz.  Bunlar, Mordekay Ateş Böceği, Mordekay ve Rigby Ninja Dojo, Mordekay ve Rigby İkiz Yumruk, Mordekay ve Rigby Zombilerle Savaş, Mordekay ve Rigby Ördekle Uç, Mordekay Oyunu, Mordekay ve Rigbi Çöp Toplama, Mordekay ve Rigbi Tetris.

Hepsi birbirinden güzel ve eğlenceli regular show oyunu olan mordekay ve rigbi oyunlarını oyunbus arama kutusuna mordekay veya rigbi, regular show kelimelerinden birini yazarak tüm regular show oyunlarına ulaşabilirsiniz.

maho demiş ki;

güzel oyünna benziyor arkadaşlar

tuçe nur demiş ki;

çok mütiş hoşuma giti ŞAKA YAPTIM İRENNÇDİ

melis demiş ki;

gerçekten çok güzel

oyun delisi demiş ki;

harika

mehmet demiş ki;

modekay vew reigbiy cocuklar harkasınız sizi beyniyorum filimizide öyle oyunlarınıda öyle hepsi sezi cok seviyoruz adamım :D

ilyas demiş ki;

çokgüzel

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor. yabancı dizi