Menü
Reklam

Şefkat Tepe oyunları - Savaş oyunu oyna

Şefkat Tepe

Şefkat Tepe Şefkat tepe oyunları serimize mükemmel bir şefkat tepe oyunu daha ekliyoruz. Şefkat tepe oyununda teröristlere karşı savaşmamız gerekiyor. Dağ başındaki karakolumuza saldıran teröristler karşılarında serdar komutan, şahin, astsubay Rıza, onbaşı ve köy koruyucularını bulurlar. Karakolu savunmak için hep birlikte savunma yapmalısınız. Şefkat tepe oyununa başlamadan önce dil seçeneğini TR-Türkçe yaparsanız karşınıza çıkan menüde zorluk çekmeyecek ve tüm yazılar Türkçe olacaktır. Şefkat Tepe oyununda bir çok seviye ve bölüm var, her bir bölüm ayrı bir heyecan ve macera ile dolu. Şefkat Tepe Seviye 1 den başlayarak tüm seviyeleri geçmek için yeni silahlar satın alabilirsiniz. Bu silahların özelliklerini yükseltebilirsiniz. Şefkat Tepe oyununda Mouse ile hedef alın ve ateş edin. Şefkat Tepe savunma oyununda her şey düşünülmüş. Örneğin boşluk tuşu ile zoom yaparak rahat nişan alabilirsiniz. Sadece oyunbus oyun sitesinde bulunan Şefkat Tepe oyunlarında iyi eğlenceler dileriz.

Not: Oyunbus oyun sitesinde bir çok Şefkat Tepe oyunu bulabilirsiniz. Oyunbus arama kutusuna şefkat tepe yazmanız yeterli olacaktır. Karşınıza çıkan bir çok Şefkat Tepe oyununda dilediğinizi seçerek oynayabilirsiniz.

Anonim demiş ki;

Güzel oyun

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor. yabancı dizi