Spiderman Oyuncakları | Çizgi Film Oyunları oyna
Menü
Reklam
Anasayfa » Çizgi Film Oyunları » Spiderman Oyuncakları

Spiderman Oyuncakları oyunları - Çizgi Film oyunu oyna

Spiderman Oyuncakları

Spiderman OyuncaklarıÖrümcek adam oyunlarından en güzeli olan spiderman oyuncakları oyununda eğlenceli bir oyun zamanı geçireceksiniz. Odası darmadağın olan spiderman oyuncaklarını bir kamyona toplayıp, yerlerine yerleştirmek ister. Artık ne kadar çok oyuncağı var siz düşünün adam oyuncaklarını kamyon ile taşıyor arkadaş. Biz birazcık oyuncak istesek hemen annemiz ve babamız ne yapacaksın bu kadar oyuncağı, git biraz kitap oku der. Tamam bende seviyorum kitap okumayı ama birazcıkta oyun oynamak istiyorum sonuçta ben de çocuğum ve canım oyun oynamak istiyor. Büyüyünce çocuk olmayacağım ve oyuncaklarımı başka çocuklara dağıtacağım zaten. Neyse oyunbus için oyun açıklaması yazıyorum şimdi. Spiderman oyuncakları oyununu ben defalarca oynadım, bence güzel oyun bir deneyin derim. Kontrol için ise OK tuşlarını kullanabilirsiniz. Hepinize iyi eğlenceler dilerim.

Bu arada aklıma gelmişken bir spiderman oyuncağı anımı anlatmak istiyorum. O zamanlar 6 yaşındayım, şimdi de çok büyük sayılmam ama neyse, annem ve babamla bir oyuncak mağazasının yanından geçiyoruz, bir baktım vitrinde bir sürü spiderman oyuncakları var. Aman Allahım bu kadar mı güzel olur bir oyuncak dedim ve mağazanın vitrinin önünde donakaldım öyle. Babam geldi yanıma oğlum gelsene yemek yiyeceğiz dedi. Ben aç değilim baba dedim, aslında çok aç bir haldeyim ama belli etmiyorum tabii. Neden burada duruyorsun dedi, beklediğim soru buydu zaten hemen söyledim baba, baba şu spiderman oyuncağını istiyorum alır mısın? lütfen dedim. Uzun bir süre sessizlik oldu. Evde bir sürü spiderman oyuncağın var bunu ne yapacağın dedi, sana çilek kız oyuncağı alayım dedi şaka,şaka. Ne çilek kızı ya, delikanlı adam çilek kız oynar mı? Neyse ben ısrar ettim baba, baba ne olur diye yok arkadaş almadı adam. Ben de anneme söyledim, ama nafile fayda etmedi ben alın dedikçe onlar almayız dediler. Bende yemek yemedim, sustum bütün gün bir şey söylemedim. Eve geldik odama gittim yattım ve dolabımda ki oyuncaklara bakıyorum birde ne göreyim mağazadaki gördüğüm spiderman oyuncağımın aynısı dolabımda var. Gülmeyin lütfen zaten o oyuncağı aylar önce bana hediye olarak almışlar. Sonra biraz kendi halime güldüm ama belli etmedim. Sonra biraz düşünüp babama ve anneme haksızlık ettiği düşündüm ve yanlarına gittim durumu anlattım onlarda çok güldüler. O kadar çok oyuncağın var ki hangisi var hangisi yok bilmiyorsun dediler. Neyse uzun lafın kısası çok oyuncak iyi değildir, az olsun öz olsun bol bol oynayın.

Sizinde böyle oyuncak anınız varsa oyunun yorum kısmından yazabilirsiniz.

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.