Sünger Bob Servis Otobüsü | Araba Oyunları oyna
Menü
Reklam
Anasayfa » Araba Oyunları > Çizgi Film Oyunları » Sünger Bob Servis Otobüsü

Sünger Bob Servis Otobüsü oyunları - Çizgi Film oyunu oyna

Sünger Bob Servis Otobüsü

Sünger Bob Servis OtobüsüSünger bob oyunları kategorimize yeni sünger bob oyunları eklemeye devam ediyoruz. Sünger bob bu sefer oyunbus otobüsünü alıp okul servisi işine başlamıştır. Sünger Bob Servis Otobüsü oyununda Sünger bob bu sefer minik öğrencileri okula yetiştirmek için servis şoförlüğü yapıyor. İlk etapta iki kişiyi okula yetiştirmek için uğraşan Sünger Bob, bölümleri geçtikçe öğrenci sayılarını yükseltiyor. Henüz bu konuda acemi olduğu içn çok dikkatli olması gerekiyor. Sünger Bob Servis Otobüsü eğlenceli oyununu oynarken çoğu zaman yavaş gitmeniz gereksede bazı yerleri çok hızlı geçmeniz gerekiyor. Aksi taktirde oyuna baştan başlamak zorunda kalabiliyorsunuz. Sünger Bob Servis Otobüsü oyunu konrol tuşlarımız ise ok tuşlarıdır. Öğrencileri indireceğiniz yere geldiğinizde ise uzun tuş space tuşuna basarak indirebilirsiniz. Oyunbus.com çizgi film ve araba oyunları kategorisinde bulunan Sünger Bob Servis Otobüsü oyununda iyi eğlenceler diler.

daha belli değil demiş ki;

çok güzel bir oyun amma daracık bir yerde sıkıştım kaldım daraçık daraçık sokaklar kızlar misket yuvarlarlar 123456789 face şiğfressi

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.