Sungurlar Karakol Savunma Oyunu | Savaş Oyunları oyna
Menü
Reklam
Anasayfa » Savaş Oyunları » Sungurlar Karakol Savunma Oyunu

Sungurlar Karakol Savunma oyunları - Savaş oyunu oyna

Sungurlar Karakol Savunma Oyunu

Sungurlar Karakol Savunma OyunuŞefkat tepenin kahramanları ile karkol savunma oyunu oynamak ister misiniz? Özel kuvvetler tarafından eğitim görmüş özel eğitimli sungurlar timi ile karakolumuzu savunacağız. Terörist gruplar tarafından saldırı altında olan karakolu korumak için iyi nişan alıp bölgenizi en iyi şekilde savunmanız gerekiyor. Sungurlar oyununda her bölüm sonrası sizlere verilen silahları değiştirebilirsiniz. MOUSE yardımı ile oynanan şefkat tepe oyununda karakolu en iyi şekilde savunun ve oyunu kazanın. En güzel sungurlar oyunlarından biri olan sungurlar karakol oyununda oyunbus oyun sitesi olarak iyi eğlenceler dileriz.

Sitemizde bulunan diğer sungurlar ve şefkat tepe oyunlarına ulaşmak isterseniz, oyunbus arama kutusuna sungurlar veya şefkat tepe yazmanız yeterli olacaktır.

erhan demiş ki;

naber

Timur Tajiew demiş ki;

Sungurlar lütfen geri dönün ben bu dizi çok seviyorum

serhat demiş ki;

çok güzeller

t89upsşrnd demiş ki;

FŞHbvaqış

merve demiş ki;

sunqurlarin kendiside cok guzel bir diziydi o diziyi cok severdim.su qurlar yine geri donsun.oyuncularida cok guzel rol oynarlardi.bu oyunuda cok sevdim. tam benlik oyun.

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.