Menü
Reklam

Tayo Bus oyunları - Tayo oyunu oyna

Tayo Bus

Tayo BusSüper otobüs tayo ile eğlenceli bir oyun oynamak ister misiniz. Tayo tayo minik otobüs ile keyifli bir yarış oyunu sizi bekliyor. Tayo bus ile yolda ilerleyerek diğer küçük otobüslerin yanına gitmelisiniz. Tayobus ile yolda ilerlerken engellere çarpmadan yol alın. Ok tuşları ve boşluk tuşu yardımı ile oynanan Tayo otobüs ile keyifli bir yolculuk yapın. Oyunbus çizgi film oyunları kategorisinde bulunan tayo bus ile iyi yolculuklar dileriz.

Not: Unutmadan söyleyelim diğer tayo oyunlarına ulaşmak için Tayo oyunları veya tayo oyunu yazısına tıklayabilirsiniz yada oyunbus arama kutusuna tayo yazarak dlediğiniz tayo oyununu oynayabilirsiniz.

can yücel demiş ki;

çok güzel

Anonim demiş ki;

Çok iğrenç hiç hoşuma gitmedi

bu ne yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa demiş ki;

bu oyunu oynayan bana yazabilirsiniz .benim adım aysima baser. ama ben çocuğum ……………………..

masa demiş ki;

bu ne yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Anonim demiş ki;

tayo tayo seni çok seviyorum

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor. yabancı dizi