Trafik Canavarı Oyna | 3D Oyunlar oyna
Menü
Reklam
Anasayfa » 3D Oyunlar > Araba Oyunları » Trafik Canavarı Oyna

Trafik Canavarı Oyna oyunları - Araba oyunu oyna

Trafik Canavarı Oyna

Trafik Canavarı OynaTrafikt canavarı oyununun yeni versiyonu oyunbus.com da. Trafikte çarpışma oyunlarının 3. serisi olan trafik canavarı oyunu unity 3d oyunlar arasında yer alıyor ve daha da kaliteli bir oyun deneyimi sunuyor. Trafikte çarpışma oyununu seven oyuncular bu yeni versiyon oyunu çok beğenecekler. Bakalım en yüksek puanı hangi oyuncumuz yapabilecek. Dil ayarlarından Turkish seçeneğini seçerek oyunu Türkçe menü ile oynayabiliyorsunuz. Oyun tanıtım ve kontrol tuşları Türkçe olarak bildiriliyor.

Trafik Canavarı oyununda amacımız en son Traffic Slam ile hasar rekorunu yerle bir et! Bu yıkımda her şey serbet. Ne kadar hasar alırsan o kadar puan kazanırsın. Trafik Canavarı Oyna oyununun içerisinde ford mustang marka araba dışında otobüs (oyunbus otobüsü) seçimide yapılabiliyor. Otobüs yarışmalarda başarılı olduğunuzda diğer bölümlerde veriliyor. Görsel efektleri ve oynanabilirliği ile mükemmel bir oyunbus oyunu olan Trafik Canavarı Oyna oyununu oynayabilmek için unity eklentisinin bilgisayarda kurulu olması gerekir. Eğer unity eklentiniz yoksa oyunbus sıkca sorulan sorular sayfamızdan bu eklentiyi ücretsiz güvenle indirebilirsiniz. Sizlere en güzel oyunları sunmaya devam edeceğiz. Haydi şimdi oyuna başlayalım artık. İyi oyunlar.

MAĞAZA;
Mağazada harcamak için altın topla. Seviye yükselip yeni öğelerin kilidini açmak için görevlerin tamamla.

KONTROLLER;
Klavye yön tuşları: Araba sür
Space (boşluk) tuşu: Fünye
Z tuşu: Kayma
X tuşu: Öğeyi kullan
R tuşu: Konumu sıfırla (reset)
C tuşu: Arka görünüm (Kamera açısı değiştirir)
M tuşu: Ses açıp kapatır
F tuşu: Tam ekran oyun aç/kapa

Bazı ipucları vermek gerekirse oyun çok süper bir oyun ancak oyunda para kazanmak da o kadar kolay değil para kazanmak ta zorlananlar için benim bir para hilem olacaktı,Altdaki adımları takip etmeniz yeterlidir.

1. Cheat engine (6.1) veya (6.2) yi açınız ve tarayıcınızı seçiniz.
2. Value Type kısmını 4bytes yapınız.
3. Oyunu başlatınız.
4. 10 altın toplayınız ve çok hızlı bir şekilde cheat engineye geçiniz.
5. 10 altını value kısmına yazıp first scan a basıp aratınız.
6. Sonra oyuna dönüp biraz daha altın toplayınız.
7. Tekrar cheat engine ye dönünüz value kısmına topladığınız altını yazıp next scan a basınız.
8. Çıkan sonuçların hepsini alta alınız.
9. Alta aldığınız sonuçların hepsini (999999999) ile değiştiriniz.
10. Oyuna dönünüz ve paranız full olsun.
11. Bilerek (boşluk) tuşuna basınız ve yanınız.
12. Yandığınızda çıkan devama basınız ve sayfayı yenileyiniz.
13. Oyunda paranız kalıcı olarak full olmuştur.

kemel demiş ki;

güzel

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.